Конкурс "Я - людина!"

Пропонуємо командам шкільного інтелектуального клубу долучитися до ІІ щорічного Всеукраїнського пізнавального конкурсу, приуроченого до Міжнародного Дня толерантності, Дня Гідності та Свободи. Цей конкурс спрямований проти булінгу і має назву «Я – Людина!»

Взяти участь у конкурсі можуть усі бажаючі. Вартість участі для кожного учасника складає 17 грн. Мінімальна кількість учасників від навчального закладу –  6 учнів. Учасники отримають електронні сертифікати різних ступенів. Завдання надасть комп’ютерна  програма, яку необхідно буде завантажити на сайті в конкурсний день. На даний час за посиланням http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-1204-20  необхідно обов’язково   спробувати демонстраційну програму. Натисніть на посилання ізавантаження почнеться  автоматично. Заявку потрібно подати до кінця доби 13 листопада. Сам конкурс відбуватиметься 15-22 листопада. Дату потрібно узгодити з керівником гуртка Гуліною Т.В. 

Вже існуючі команди нашого шкільного клубу або новостворені за вашої власної ініціативи! Спробуйте свої сили у конкурсі онлайн! Це і буде ознака того, що ми протидіємо боулінгу в усіх його проявах!