30 червня

Ось і закінчився наш місяць літнього дозвіллєвого майданчику ЦЕВ “Натхнення” “Ліцей “Максимум”” м. Кропивницький . Останній день ми провели весело, активно та спортивно в Козачому парку. У нас сьогодні був “Олімпійський день”, який організували Лавров Сергій Володимир Орлик Аня Коваленко Смоленская Олександр Чумаченко. Діти змагалися, корисно проводили час та головне – долучились до олімпійських ідей та цінностей. В фіналі перемогла ДРУЖБА!
Керівники загонів: Добровольская Валентина Вікторія Бричка Tamara Gulina Марина Ковальчук Світлана Тарасенко Олександра Гаран Viktoria Badeha
 
 

29 червня

Сьогодні буде море світлин… Та, ні! Буде цілий океан! Сьогодні всі загони ЦЕВ “Натхнення” “Ліцей “Максимум”” м. Кропивницький відвідали Реабілітаційний центр “Hippos” . Наші вихованці отримали незабутні враження! Саме тут діти мали змогу контактувати з тваринами, годувати та торкатися їх. Дякуємо за гостинність!

 

28 червня

Загін #1, #2 та #3 ЦЕВ “Натхнення” “Ліцей “Максимум”” м. Кропивницький сьогодні малювали малюнки для наших воїнів, наших захисників, наших героїв. Творчим наставником була Добровольская Валентина . Малюнки наших вихованців будуть передані через Oksana Chervonaya на передову. Дякуємо ЗСУ! Ми переможемо!

 

Загін #1 та загін #2 сьогодні відвідали Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім.Т.Шевченка . Діти мали змогу взяти участь у майстер-класі та виготовити з паперу метелика, поспілкуватись про комах та дізнатись про них чимало нового. Також наші вихованці розгадали цікаві загадки, дивились мультяшну вікторину та познайомились з відділом дитячого абонементу. Дякуємо за гостинність! Нам дуже у вас сподобалось!

 

Сьогодні третій загін творчо працював в школі! Нам дощь не заважав! Скільки багато цікавих речей можна робити під шум дощу. Патріотичний браслет на згатку, малювання геометричних орнаментів та математичні рівняння. Потім отримати 12 балів з десятьма плюсиками, за одне заняття килимарством. Ось такі у нас прігоди на площадці дозвілля, завдяки нашим Героям яі охороняють наш спокій та дають нам можливість творити. Дякуємо! Низький Вам уклін! Нехай Бог оберігає Вас!

 

Загін #5 (керівник Вікторія Бричка ) та загін #6 (керівник Світлана Тарасенко) відвідали Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості та поринули в світ науки та творчості. Дякуємо за гостинність!

 

27 червня

Загін #1 та загін #2 активно провів свій час на свіжому повітрі з Аня Коваленко Смоленская .

 

Загін #6 (керівник Світлана Тарасенко) продовжує свої активності на свіжому повітрі з Володимир Орлик та Олександром Чумаченко.

 

Загін # 5 ( керівник Вікторія Бричка )та 6 (керівник Світлана Тарасенко) відвідали Галерея Елисаветград . Там вони мали змогу та можливість поринути в чарівний світ мистецтва.

 

Загін #3 (керівник Добровольская Валентина ) сьогодні на гуртковому занятті розвивав своє мислення через малюнки! Сьогоднішній відпочинок надихнув наших вихованців на справжні шедеври! Літо , сонце, рибу зловили на папірці! Дякуємо нашим воїнам що нас захищають!

 

Загін # 1, #2, #3 та #4 сьогодні із задоволенням переглянули лялькову виставу, яка була на сцені нашого навчального закладу.Під час вистави діти нагадали всі екстерні номери телефонів, повторили, як правильно себе поводити в різних ситуаціях і просто весело провели час.

 

26 червня

Сьогодні до наших діток завітала Патрульна поліція Кіровоградської області. Діти отримали можливість поспілкуватись з патрульними, повторили правила поводження під час тривоги, правила перебування на вулиці, правила дорожнього руху та мали змогу задати питання, які їх цікавили. Кульмінацією зустрічі стало фотографування в патрульній амуніції та в патрульній машині. Діти отримали масу позитивних емоцій! Дякуємо!

 

Вихованці загону #3 (керівник Добровольская Валентина ) та загону #4 (керівник Олександра Гаран) відвідали сьогодні Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім.Т.Шевченка. В бібліотеці їм показували різні види книжок, потім діти робили орігамі-метелики. Дякуємо за гостинність!

 

23 червня

Сьогодні наші вихованці відвідали в Обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.Чижевського казкове дійство від Театр Корифеїв . Діти та педагоги мали змогу насолодитись неперевершеною та професійною грою акторів, ознайомитись з дитячим репертуаром театру та отримати енергійний заряд від розважальної програми ляльок LOL. Велике дякую від ЦЕВ “Натхнення” “Ліцей “Максимум”” м. Кропивницький

 

Пишаємось, що робота вокального гуртка “Ice Cream” ЦЕВ “Натхнення” “Ліцей “Максимум”” м. Кропивницький була відзначена і ввійшла в 10 переможців в конкурсі відеоробіт до Дня батька. Конкурс був організований управлінням молоді та спорту міської ради м. Кропивницький. Подарунок отримала головна героїня кліпу Аріна Овчаренко та Надія Литвиненко

 

Сьогодні під керівництвом Лавров Сергій та Володимир Орлик, Аня Коваленко Смоленская , Олександр Чумаченко в спортивному залі відбулися
змагання присвячені Міжнародному Олімпійському дню серед вихованців 5-6 загонів (керівник Вікторія Бричка та Світлана Тарасенко). В фіналі – перемогла дружба)

 

Наші звички та вподобання впливають на якість нашого життя. То що ж нас робить здоровими та щасливими? Це – наші захоплення. Гуртківці “Оздоровчого волейболу” керівник Лавров Сергій систематично і з задоволенням займаються улюбленою спортивною грою.

 

22 червня

Загін #6 керівник Світлана Тарасенко продовжують активно займатись на свіжому повітрі. Дякуємо Володимир Орлик за заняття з волейболу.

 

Чудові вітряки сьогодні робили загін #1 та загін #2 разом з пані Оленою з Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка . Дякуємо за майстер – клас і завжди чекаємо в гості на активності!

 

Вихованці #3 (керівник Добровольская Валентина ) та #4 (керівник Олександра Гаран) загонів відвідали мобільний планетарій на базі Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості . Дітям випала нагода сфотографуватися та особисто подякувати куратору проекту “ПіхотаUA” Сергію Володимировичу, який сприяв відкриттю планетарію. Дякуємо за можливість поглянути на звичні речі з наукової точки зору!

 

21 червня

Загін #5 керівник Вікторія Бричка продовжує активно займатись “Оздоровчим волейболом” ( тренер Лавров Сергій ). Чи знаєте ви, що волейбол за популярністю поступається лише футболу?

 
 

Сьогодні загін #1 та загін #2 відвідали з екскурсією Римсько – Католицьку Церкву нашого міста. Діти отримали неперевершені враження. Вони слухали орган, мали змогу пограти на ньому, відвідали цікаві музичні заняття.

 

Сегодні вихованці загону #3, керівник Добровольская Валентина , вчилися малювати орнаменти в килимарстві! Це основа мистецтва ткацтва. Тут діти мають мають можливість не лише помалювати, а й розвитку своє мислення та пройти через математичні завдань. Кожен справився на відміно! Молодці!

 

Загін #3 (керівник Добровольская Валентина ) та загін #4 ( керівник Олександра Гаран) відвідали сьогодні Римсько – Католицьку Церкву. Діти мали змогу поринути в чарівний світ музики і доторкнутися до духовного. Атмосфера екскурсії захопила наших вихованців. Особливо захоплюючим моментом стала спроба наших вихованців пограти на електронному органі.

 

Спортивні активності на свіжому повітрі є чудовим способом підтримувати фізичну форму, отримувати задоволення від активного способу життя та насолоджуватися природою. Загін #6 (керівник Світлана Тарасенко) активно проводить свій час на свіжому повітрі з тренерами Володимир Орлик та Олександр Чумаченко.

 

20 червня

Загони 5 та 6 сьогодні корисно та пізнавально провели STEM заняття з іноземної мови. Дякуємо, Галина Патлач, за цікаве заняття!

 
 

Літнє дозвілля повинне бути корисним та захопливим. Загін #2 сьогодні активно спілкувався, малював, слухав казку “Летючий корабель” та грав в настільні ігри.

 

Сьогодні до наших вихованців завітали викладачі Кз Кіровоградський Оцентум, які провели екологічний квест “Країна Еколандія” в рамках проведення обласної дитячої акції “Літо-2023: наближаємо перемогу!”. Діти отримали неймовірні враження!

 

19 червня

Сьогодні наші вихованці поринули в чарівний світ музики – до нас завітала Кіровоградська Обласна Філармонія. Насолоду від виступів отримали не лише діти, а й педагоги. Дякуємо за яскраві емоції, гарний настрій та неперевершені враження.
 
 

Загін №3 (керівник Добровольская Валентина) сьогодні малював малюнки для наших захисників та захисниць! Кожен малюнок то шедевр, в який вкладена душа наших маленьких патріотів! Віримо в ЗСУ! Підтримуємо ЗСУ! Ми переможемо!

 

15 червня

Активні, спортивні та енергійні… Так можна охарактеризувати вихованців нашого закладу. Дякуємо Лавров Сергій за спортивні активності! “Оздоровчий волейбол” продовжує працювати над зміцненням здоров’я та фізичним розвитком наших школярів.

 

English time! Сьогодні загін #3 (керівник Добровольская Валентина ) займався англійською мовою. Англійська — це мова, котрою розмовляють різні країни світу. Вона відкриває нам нескінченні можливості.

 
Сьогодні всі загони Ліцей «Максимум» Кропивницької міської ради дозвіллєвого майданчику відвідали Академічний обласний театр ляльок м.Кропивницький . Наші вихованці отримали неймовірні враження, зарядились позитивом та з користю провели свій час. Дякую за гостинність!
Керівники загонів: #1 – Марина Ковальчук, #2 – Viktoria Badeha, #3 – Добровольская Валентина, #4 – Олександра Гаран, #5 – Вікторія Бричка, #6 – Світлана Тарасенко.
 

14 червня

Ранкова зарядка корисна як для дітей, так і для дорослих. Наші керівники загонів із задоволенням приєднуються до активностей.

 

Дякуємо Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка та пані Олені за можливість доробити роботів та скласти з паперу орігамі. В майстер – класі брали участь #1 та #2 загін.

 

Загін #5 під керівництвом Вікторія Бричка та загін#6 керівник Світлана Тарасенко відвідали сьогодні Обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.Чижевського . Дякуємо за цікаві заходи та можливість дізнатись щось нове.

 
Сьогодні вихованці загону #3 та загону #4 відвідали Кіровоградський обласний краєзнавчий музей відділ природи. Дякуємо за гостинність та нові знання.
 

Вчителі початкових класів продовжують активно співпрацювати з нашими загонами. Сьогодні з загоном #3 (керівник Добровольская Валентина )працювала Ірина Войченко. Було цікаво, пізнавально та натхненно.

 

Цікаво та весело сьогодні було в загоні#1. До діток завітала Яна Кірьякулова , яка творчо підійшла до заняття та змогла зацікавити наших діток. Дякуємо за співпрацю!

 

12 червня

Погана погода не привід відмінити ранкову зарядку. В нас все по плану. Рухаємось вперед!

 

Дякуємо Обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.Чижевського, що так гостинно нас зустріли. Сьогодні загін #2 був на чудовому майстер-класі з виготовлення паперової черепашки. Фантазія та творчість дітей не мала меж!

 

Цікаво, пізнавально та сучасно пройшло заняття #3 загону разом з Наталія Ярова . Діти поринули в світ інформатики. Сучасні діти – сучасні підходи до навчання!